«
  1. Anasayfa
  2. Android
  3. 2019’un En İyi Android ve İOS Oyunları

2019’un En İyi Android ve İOS Oyunları

en iyi android ve ios oyunları

2019’un bayram sonrası bunaltıcı sıcak havalarında vakit geçirmek için en eğlenceli hem Online hemde Offline android ve ios destekli on mobil oyunu sizler için listeliyoruz. Sınav stresi, bunaltıcı sıcak, tatile gidemediyseniz acısını çıkartmak için bire bir bir yazı mutlaka okuyun derim 🙂

BombSquad

Bayrak tutuştan hokeye kadar mini oyunlarda arkadaşlarınızı havaya uçurun! 8 oyunculu yerel / ağ bağlantılı çok oyunculu, bedava patlamalar, gelişmiş ragdoll yüz bitki fiziği, korsanlar, ninjalar, barbarlar, çılgın aşçılar ve daha birçok modu vardır. Oyun Android ve iOS desteklidir.

Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting

Şimdi gerçek zamanlı çoklu oyunculu modda yarışa başlayın. Diğer oyunculara karşı DRIFT ve RACE’e yarışına girebilirsiniz. Oyun Android ve iOS desteklidir.

Tacticool

Gerçek fiziksel öğelere, imha edilebilir ortama ve hızlı savaşlara sahip bu çarpıcı 5’e 5 mobil kapışmada bir araba alın, arkadaşlarınızı bindirin ve düşmanlarınızı ezin. Android ve iOS telefonlarınız için indirebilirsiniz Tamamen ücretsiz.

The Walking Zombie 2: Zombie shooter

Zombi kıyametinden sonraki dünya korkunç bir yer. Sen onun içine doğdun, böylece hayatta kalmak ve birçok zombi, haydut ve tehlikeli patron canavarlara karşı savaşmak zorunda kalacaksın. Önemli hikaye görevlerini ve birçok yan görevi üstlenecek, becerilerinizi ve avantajlarınızı artıracak, ekipman satacak ve satın alacak ve (hayatta kalmadan) hayatta kalanlarla iletişime geçeceksiniz. Android ve iOS platformları için yapılmıştır.

Alien Shoutout

2060 yılında sanal gerçeklik teknolojisi popüler hale geldi Dünyanın en büyük elektronik eğlence sağlayıcısı olan Phantom harika bir konsept – “park” planı önerdi. Bu program sanal gerçeklik teknolojisini yalnızca mitlerde veya fantazide var olan bir dizi dünya oluşturmak için kullanmayı amaçlamaktadır. Oyuncular sanal gerçeklik aygıtları aracılığıyla bu alana girebilir, seyahat edebilir, değerlendirebilir ve çeşitli canavarları avlayabilir. Android ve iOS için planlanmıştır.

Jurassic Island 2: Lost Ark Survival

Sen cesur bir üst sınıf pilotusun. Bir gün adalarda tek başına kaldın. Çünkü uçağın aniden mistik bir şekilde düştü. Bu kazadan sonra hayatta kalmak için şanslı sayılırsın. Hayata geldikten sonra, bu adanın, özellikle geceleri agresif hale gelen tehlikeli ve dev dinozorlarla dolu olduğunu öğrendiniz. Hikaye başlıyor.

Oddmar

Oddmar hayatla zorlu bir mücadele içindedir ve Valhalla’da bir yer edinemeyecek kadar değersizdir. Köyündeki diğer Vikinglerce dışlanmıştır ve artık içindeki gücü ortaya çıkarmalı, bu durumdan kurtulmalıdır. Günün birinde, kendini kanıtlamak için eline bir fırsat geçer, ama her şeyin bir bedeli vardır. Hareketli çizgi roman olarak animasyonlaştırılmış destansı Viking dünyasında KENDİNİ KAYBET.

Ship Sim 2019

En heyecan verici ve gerçekçi gemi simülatörü oyununa hoş geldiniz – Gemi Sim 2019! 400 metre petrol tankeri, devasa bir kargo gemisi veya lüks bir yolcu gemisi kaptanı olarak Akdeniz’in etrafında yelken açın. Geminizi gerçekçi ve ayrıntılı bir açık dünya haritasına götürün ve Akdeniz çevresindeki ikonik liman kentlerinin tamamındaki görevleri tamamlayın.

Xevorel

Kötülüğün kendisi Xevorel, ordularını boyutsal portallardan kaynaşmasıyla dünyayı tehdit ediyor. İnsanlar bir sürü kahramanı topladı ve nazikçe tehditlerle yüzleşmek için onları kavgaya attı. İstilada hayatta kal ve tüm kötülüklerin kökünü kazı. Android için mevcut olup iOS için daha sonra paylaşılacaktır.

Rogue Agents

Uncharted oynayanlar bu dinamiklere alışık olmalılar. Yeni Android ve iOS oyunu olan Rogue Agents’de tıpkı Uncharted gibi dinamik ve hızlı kontrollere sahip. Aşağıdaki linkten indirin. Rogue Agent, iyi grafikleri, gerçekçi fiziği ve epik oyun mekaniği olan üçüncü kişi shooter oyunudur.

bu yazımızda bayram sonrası sıcaklarda vakit öldürmelik oyunları sizler için listeledik.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *