Aşk 101 Burcu Hoca Kimdir? Kaç Yaşında? Adı Nedir?

İnternet dizisi olarak Netflix ekranlarında karşımıza çıkan “Aşk 101” dizisinin öğretmen karakterlerinden olan ve dizinin işleyişine yöne veren Burcu Hoca yani gerçek ismiyle Pınar Deniz kimdir?

Burcu Hoca(Pınar Deniz), 1994 yılında Kasım ayının 10’unda İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı ve güzel oyuncumuz oynadığı karakter ile ilgisi üstüne toplamış olduğu aşikar. Buradan da anlaşılacağı üzere Burcu Hoca 2020 yılı tarihi ile daha 26 yaşında olduğu bilinmekte.

Pınar Deniz ne mezunu?

Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Burcu Hoca, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Hayalinin peşinde devam etmek isteyen Pınar Deniz oyunculuk eğitimlerini alarak oyunculuk sektörüne adımını atmıştır.

Pınar Deniz oynadığı diziler

Pınar Deniz ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan dizisinde Evrim karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Fakat o zamanda bu kadar ön planda olan bir karakter olmadığı için fazla gün yüzüne çıkmadı. Büyük ihtimalle Aşk 101 dizisinden sonra Burcu Hoca’yı ekranlarda daha çok göreceğiz. Bu diziden öncede en hızlı çıkışlarını yaptığı bir diğer dizide Vatanım Sensin dizisiydi.

Pınar Deniz (Burcu Hoca) Fotoğrafları

Aşk 101 Dizisinin diğer oyuncuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir