BiodermaSensibio

Biderma, özellikle hassas ve kuru ciltler için temizleme jelleri ile hizmet vermeye devam eden bir ürün geliştirmiştir. BiodermaSensibio cildi nazikçe temizler, makyajı çıkarır ve nemli kalmasını sağlar. Patentli D.A.F. kompleksi, hassas ciltler için tolerans eşiğini yükseltmeye yardımcı olur.  Kremsi  köpüğü cilde yumuşaklık ve rahatlık verir. Yüz ve göz çevresinde kullanıma uygundur.  Cilt bir ekosistem olduğundan dolayıdır. Bu ekosistemi temiz ve sağlıklı tutmak için en iyi yol temizleme jelleridir.

Tüm Bioderma ürünleri ve BiodermaSensibio dahil, NAOS yaklaşımının merkezinde yer alan ekolojik ilkelere göre formüle edilmiştir. Cilt ekosistemine saygı duymayı ve cilt sağlığını uzun süre korumayı amaçlar. BiodermaSensibioForming Gel nazikçe temizler, makyajı çıkarır ve nemlendirir. Cilde hak ettiği yumuşaklığını geri verir. Rahatsızlığını gidermeye yardımcı olur. Cilt ve gözenekler tarafından çok iyi tolere edilir.

BiodermaSensibio Nasıl Kullanılır?

Nemli cilde uygulayın ve suyla önceden nemlendirdikten sonra sürüp ovalayın. Yüze sürüldüğünde köpürür, bol su ile durulanır ve nazikçe kurur.  Sabah/akşam  7 gün süresince kullanılabilir.Daha fazla detay ve fiyat bilgisi için https://www.welldermo.com/sensibio-bioderma adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir