Bir Çocuk, AirPods Stickerları ile Ortalığı Ayağa Kaldırdı

Kimileri için söz konusu AirPods olunca akan seller durur, bir şeyi yere düşürmekten daha kötü olan tek şey ise bunu yaptığınızı daha sonrasında fark etmenizdir. Aşağıda bıraktığımız görselde de gördüğünüz gibi; metro raylarına bırakmak daha da kötü.

Bir pet şişeye ait mavi kapağın etrafında AirPod çiftinden birini bulmak bir çeyrek bulmak ile eş değerdir: Muhtemelen ne kadar nahoş olmasına rağmen onu almaya mecbursun.

AirPod ayağınıza gelseydi?

Peki normal bir şekilde yolda yürürken (okula, işe, dershaneye, kafeye, markete, bakkala giderken) ayağınızın altında AirPod çiftinden bir tanesini bulsaydınız ne yapardınız?

Onu alırdınız. İşte Pablo Rochat’ın en son şakasını bu kadar eğlenceli / çıldırtan / komik / kötülük yapan şey ise budur, insanların yerde bulduğu kıymetli nesneyi/objeyi hemen alma isteği.

San Francisco’nun sanat yönetmeni ve aynı zamanda komedyen bir şakacı olan Pablo Rochat yukarıda ki tweet bağlantısında ve diğer görsellerde de görmüş olduğunuz gerçekmiş gibi görünen AirPod çıkartmalarını hazırladı ve şehrin her yerinde kaldırımlara bunları yerleştirdi.

Bu midemi bulandırıyor.

Peki ya siz böyle bir durum ya da şaka ile karşılaşsaydınız tepkiniz ne olurdu, eğilip almaya niyetlendiğinizde bunun basit bir kağıt parçası olduğunu öğrendiğinizde ne tür bir tepki verirdiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir