Blu Tv Çıplak Dizisi – iPhone ile Çekilen Dizi

Blu TV’nun mini dizisi “Çıplak” geçtiğimiz hafta dijital platformda yayınlandı. Türkiye’de bugüne kadar oynanmış en iddialı kadın hikayesi olabilme iddiası taşıyan Çıplak dizisi geçtiğimiz günlerde, özel yapım filmler ve yurt dışında çokça sevilen projelerin yer aldığı BluTV’de yayınlanmıştır.

Mini dizi toplam 8 bölümden oluşmaktadır. Dizide kullanılan müzikler ile adını duyuran mini dizi, Türkiye’de tamamı iPhone markalı cep telefon ile çekilmiş ilk dizi olma özelliğini taşımaktadır. Blutv çıplak dizisi yapımcılığını TN Yapım üstlenmiştir. Dizi 8 bölümüyle yayınlanmıştır. Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol birlikte kaleme almıştır. Yönetmenliğini ise The Field Guide to Evil ve Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yönetmen koltuğunda yer alan ünlü isim, Housewife ve Baskın gibi korku filmleri ile dünya çapında ismini duyuran Can Enverol yer almıştır.

Bu filmlerin yanı sıra Netflix dijital platformunun ilk Türk yapımı dizisi olan Hakan Muhafız’ın (The Protector) ilk sezonunu ünlü yönetmen Can Evrenol üstlenmiştir.

Çıplak Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Çıplak dizisi hem çekim teknikleri hem de cesur konusu bakımından daha dizi yayınlanmadan dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Toplam 8 bölümü olan dizinin ilk ve ikinci bölümü 11 Haziran’da en beğenilen dijital platform BluTv’de yayınlanmıştır. Mini dizinin her hafta iki bölümünün yayınlanacağı planlanmaktadır.

Çıplak dizisi konusu; parasını ve ihtiyaçlarını eskortluk yaparak karşılayan Eylül’ün hikayesini anlatmaktadır. Eylül’ün tek isteği yeteri kadar parasını biriktirince Galler’e taşınıp kendine yeniden bir hayat kurmaktır. Fakat bir gün Eylül’ün gittiği bekarlığa veda partisinde evlilik arifesindeki müstakbel damat Cem ile tanışıp aşık olması ile başlayan bir takım olaylarla dizi şekillenmektedir. Bu açıdan bakıldığında konusu oldukça cesur bulunmuştur.

Mini dizinin başrollerini “Sesinde Aşk Var” filmi ile tanınan genç oyuncu Mert Ramazan Demir ve sinema oyuncusu Müge Bayramoğlu üstlenmektedir. Çıplak dizisi oyuncuları ise Ece Ertez, Bora Cengiz ve Tarık Emir Tekin’dir. Dizinin tamamı iPhone markalı cep telefonu ile çekilmiş, bölümlerin müziklerini ise genç şarkıcı Ekin Beril, Jakuzi, müzisyen ve söz yazarı olan Nova Norda üstlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir