C2 Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

C2 Nedir ? Gelelim gizli aşıklara. connected2.me yani C2 nedir kısa bir açıklamak gerekirse Android ve Apple cihazlardan yani telefonlar üzerinden indirilerek insanların anonim olarak birbiriyle iletişime geçmesi ve tanışması demektir. Kişiler birbirini ana sayfa üzerinde beğenip anonim olarak yazışmaya başlıyor tabi yazan taraf diğer kişinin profilini görebiliyor isterse kendisine ait profil linkini atabilir ya da başkasının linkini de atabilir bu tür olaylara dikkat edelim.

Aşağıdaki ver yukarıdaki reklamlara tıkladıktan sonra sayfanın alt kısmından uygulamayı indirirseniz profilinize ile eşleşeke kişiler karşı cinsten olacaktır ve öne çıkma durumunuz artacaktır. 

Tarayıcı üzerinden giriş yapıla bilir mi ?

Evet, İnternet tarayıcısı üzerinde girişler ara sıra kapatılıp açılıyor c2 uygulamasını telefonunuza indirip uygulama üzerinden giriş yapmak daha sağlıklı bu yolu tercih etmenizi tavsiye ederim.

C2 Genel kullanım ve Taktikler

Anonim linkimiz nasıl değişir ? 

Mesela Selin diye birine mesaj attınız ve sohbetler hiç güzel gitmedi yapmanız gereken şey hesaptan çıkıp tekrar girmeniz anonim linkimiz değişecektir başka biri gibu yeniden mesaj attın daha düzgün bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Arama nasıl yapılır ?

Biriyle sesli sohbet etmek istiyorsunuz ve daha önce hiç konuşmadınız. Konuşmak istediğiniz kişiye anonim olarak mesaj attın kişiye size geri mesaj attığı takdirde arama yapabilirsiniz çağırıyı açıp açmaması ona kalmış. 

Ne tür sohbetler dönüyor ?

İçeride pek düzgün insalar yok herkes kendini bir şey sanıyor ve pek güzel şeyler konuşulduğunu düşünmüyorum nadir olarak normal hayattan konuşanlarda var yok diyemem diğerleri yanlış yollarda.

Profilimi nasıl daha çok kişinin görmesini sağlarım ? 

Profilinize yazdığınız yazılar ve etiket koyduğunuz şeyler çok önemli çünkü insanlar bir kelime aratınca sizin profilinizdeki girmiş olduğunuz kelimelere ve biyografinize göre eşleştirme yapıyor. Bemim param var diyorsanız C2 Premium da alabilirsiniz.

Maddeler halinde C2

C2 yi maddeler halinde tanıtmak gerekirse

 • Anonim olarak yazılı, sesli, görüntülü sohbet etme programı.
 • Biyografinize göre eşleşme ve sohbet etme.
 • Gizlilik esaslı bir program.
 • Premium alarak kendinizi öne çıkarta bilirsiniz.

Evet, bu yazımızda internet aşıkları uygulaması olan c2 yani connected2 yi inceledik.

C2 İndirme linkleri

Android için Tıkla

İos için Tıkla

Konu içinde bulunan reklamlara tıklayıp sayfada gezinirseniz uygulama size daha uygun profiller çıkaracaktır.

Bir yorum

 1. Anonim olarak yazılı, sesli, görüntülü sohbet etme programı.
  Biyografinize göre eşleşme ve sohbet etme.
  Gizlilik esaslı bir program.
  Premium alarak kendinizi öne çıkarta bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir