Can Yaman’dan Skandal Hareketler

Geçtiğimiz günlerde İspanya’da bir ajans aracılığı ile kendisine sahte karşılama töreni ile gündeme gelen Can Yaman, bu sefer insanlara “Yeter yahu be adam!” dedirten bir hareket ile gündeme yeniden geldi.

Can Yaman, televizyonlarda bir hayli gördüğümüz ve bıktığımız Gönül İşleri, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik, Dolunay ve Erkenci kuş adlı dizilerinde yer edindiği rolleri ile tanınan Türk oyuncu. Liseyi İtalyan Lisesi’nde okumuş ve Yeditepe Üniversitesi’nin hukuk bölümünden 2012 yılında mezun olmuş. Can Yaman aynı zamanda futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman’ın yeğenidir.

Kadın hayranına terbiyesizlik

İspanya’da bir televizyon programında İspanyol hayranları ile buluşan Can Yaman, kendisine “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye soran kadın hayranına “Arka tarafa geçelim” diyerek stüdyonun arka kısmını göstererek pis pis gülümsedi.

Can Yaman’ın yaptığı terbiyesizlik çok kısa süre içerisinde bütün sosyal medya kanallarında yayıldı, sosyal medya kullanıcılarından çok fazla linç yiyen Yaman çoğu kişinin hakaretlerine de mağruz kaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir