Who's a selfie pro here?

iOS 13’ün Yeni FaceTime Özelliği Otomatik Olarak Sizin için Göz Teması Kurar

Apple’ın iPhone’lar için en yeni yazılımı olan iOS 13, akıllı pil şarjı, Apple ile oturum açma ve daha iyi konum izleme kontrolü gibi bazı şık özelliklerle doludur. Şirket halka açık beta sürümünü kullanıma sunarken, yeni özellikler denemeyi bitirmedi.

Üçüncü geliştirici beta sürümünde, ekranınıza baksanız bile, doğrudan kameraya bakıyormuş gibi görünmenizi sağlayacak bir FaceTime özelliği sunulmuştur. Buradaki bazı garip şeyler. Kartal gözlü bir uygulama tasarımcısı olan Mike Rundle, Twitter’a dikkat çekti, bu özellik, doğrudan baktığınız diğer kişi için bir yanılsama yaratmak için gözlerinizi yapay olarak yeniden ayarlıyor.

Bu, FaceTime üzerinden röportaj veren veya bir iş görüşmesine katılan insanlar için harika. Çoğu zaman konuşmalar, insanlar kameraya değil ekrana baktığında biraz kapalı görünüyor. Yani, bu küçük ayar, çağrı deneyimini iyi bir önlemle artırabilir.

Bazı kullanıcılar bu özelliği test ettiler ve onlar için iyi çalışıyor. Reddit hakkındaki yorumlara göre, bu özellik yalnızca iPhone Xs, Xs Max ve XR için kullanılabilir.

https://twitter.com/WSig/status/1146146914985009154?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1146146914985009154&ref_url=https%3A%2F%2Fthenextweb.com%2Fplugged%2F2019%2F07%2F03%2Fios-13s-new-facetime-feature-automagically-fakes-eye-contact-for-you%2F

Apple’a bunu nasıl yaptıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir e-posta gönderdik ve hikayeyi buna göre güncelleyeceğiz. Umarım, bu özellik yakında herkese açık beta kullanıcılarına geçer ve daha fazla kişi bunu test edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir