İstanbul’un Ücretsiz İlan Sitesi

Kısa süre önce açılan ve hızla üye sayısı artan bir siteden size bahsedeceğim. İstanbullular için hazırlanmış, gezi rehberi, resimler, İstanbul için soru ve sorunlar, arkadaşlık, iş ilanları, Pazar yeri gibi bir çok özelliği bünyesinde barındıran bir site.

Hayatist : Hayat İstanbul ‘un kısaltılmış hali, ( hayat ist ) olarak açılmıştır. Hayatist.com ‘un üye sayısı oldukça hızlı artmaktadır. Kısa süre içinde popüler paylaşım siteleri arasında yerini alacaktır.

Pazar yerinden sınırsız ve ücretsiz eşyalarınızı ürünlerinizi satabilirsiniz. Hem sıfır hem 2. El ürünleri Pazar yerine ekleyerek. Sitedeki üyelerin görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece satışınızı arttırabilirsiniz. Bütün paylaşımlar bütün üyeler tarafından görülebilmektedir. Ayrıca sitenin popülaritesi her geçen gün hızla artmaktadır. Eklediğiniz ilanlara arama motorlarından da ulaşan kişiler satışınızı arttıracaktır.

Hayatist Pazar yerine ( ilanlar sayfası) : https://www.hayatist.com/marketplace/ adresini ziyaret ederek bakabilirsiniz. Ücretsiz ve sınırsız ilanlar verebilmek için siteye üye olmanız gerekiyor.

Hayatist İstanbullular için güzel bir site. İstanbullu olanların muhakkak üye olması gereken bir ortam. Üye olmak istiyorsanız https://www.hayatist.com/ adresine tıklayarak kısa sürede ücretsiz üye olabilirsiniz.

Üye olurken istenen bilgiler
Adınız Soyadınız:
Kullanıcı adınız ( siteyi kullanmak için kullanacağınız özel ad, bitişik yazılmalı ve Türkçe karakter içermemelidir örnek: istanbulluseden, aysegul gibi…
Mail adresiniz:
Güvenlik Sorusu Cevabı:

Siteyi üye olup inceleyenler yorumlarını burada da belirtirse diğer yazıyı okuyanlara yön vermiş olur.
Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir