Karakomik Filmler 2 Sınıfta kaldı

Türkiye’nin önde gelen talk show cularından biri olan Cem Yılmaz’ın çektiği Karakomik Filmler filminin ikinci serisi “Karakomik Filmler 2: Emanet ve Deli” beyazperde de sınıfta kaldı. Cem Yılmaz’ın yapmış olduğu filmler içinde en kötü başlangıcı yapan bu filmde nedenler az çok ortada gibi duruyor. Gelen filmin gişe sayılarına birlikte bakalım.

Karakomik Filmler 2: Deli fragmanı

17 Ocak 2020 tarihinde vizyona giren film maalesef 3 gün sonunda toplam 139.849 kişi tarafından izlenerek sınıfta kaldı. Filmin ilki olan Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak ilk hafta sonunda 276 bin izlenmeye ulaşmıştı. Kendi rekorunu kendisiyle kıran Cem Yılmaz’dan henüz bir açıklama gelmedi.

Karakomik Filmler 2: Emanet fragmanı

Ocak ayında vizyona giren diğer filmlerde ise gişe sonuçları şu şekilde:

Listenin başında Rafadan Tayfa Göbeklitepe filmi 2.334.614 izlenme ile yer alıyor. Belirtmekte fayda olduğunu düşünüyorum Göbeklitepe filmi ilk hafta sonunda 265 Bin izlenmeye ulaşmıştı. Listeyi Baba Parası ve internet dizisi Sıfır Bir’in sinema filmi olan “Sıfır Bir” yer almakta. Şuan için “Karakomik Filmler 2: Emanet ve Deli” filminin sinema sevenler tarafından fazla ilgi görmediğini ve Cem Yılmaz’a karşı bir algı operasyonu yapıldığı ortada gibi durmakta. Sizlerinde sinema filmleri hakkında ki yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir