«
  1. Anasayfa
  2. makale
  3. Medyum Ali Gürses kimdir?

Medyum Ali Gürses kimdir?

medyum-ali-gurses

Son yılların popüler kavramlarından biri olan manevi ilimler, bu aleme ait olmayan enerjilerin, bu alemdeki isteklerimizin gerçekleşmesi için kullanılmasını sağlamakta. Bunun yapılabilmesi için numerolojiden ebcede, havas, ilm-i ledün gibi ilimlere kadar pek çok farklı bilgide uzmanlaşmış olmak gerekli. Bunu yapan kişiler ise medyum hoca olarak adlandırılıyor ve bu insanlara dünyanın her noktasından başvuran kişilerle karşılaşılıyor. Türkiye’de de bu işin en iyi temsilcilerinden biri olan Medyum Ali Gürses, manevi ilimler konusunda çok sayıda çalışmayı başarıyla tamamlamakta.

Medyum Ali Hoca, manevi ilimlerden bahsederken, bu ilimlerin hiçbirinin sınırı olmadığını vurgulamakta. Bu ilimlerin basitleri bile yıllar süren öğrenme, tecrübe süreci gerektirdiği için, medyum olmak için bir kurs bulunmadığını, bu işin bir hayat felsefesi olarak küçük yaşlardan başlaması gerektiğini belirten Medyum Ali Gürses, kendi eğitimlerinin de bu şekilde olduğunu söylüyor.
Medyumluk için gerekli olan ilimler oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Kimi zaman dünyevi alem ile manevi dünyayı bağlayan astroloji gibi ilimlere de ihtiyaç duyulan çalışmalarda, medyumların doğru uygulamaları gerçekleştirmesi fazlasıyla önemlidir. Medyum Ali Gürses’in bahsettiği üzere, bir medyumun doğru çalışmayı yapabilmesi için, astrolojiden numerolojiye kadar pek çok farklı uygulamada hakim olması gerekiyor.

Dünyanın her noktasında çalışan medyum hocalara rastlamak mümkün. Kimi medyum hoca kendi teknikleri ile çalışırken, kimi büyü yapan hocalar geçmişten gelen büyü uygulamalarına devam ederek çalışmalarını tamamlıyor. Dünyanın her yerinde farklı bir yöntem görülebilecek olan medyumluk işinde, her şeyden önemlisi medyum hocanın bilgisi ve yetenekleri olarak görülüyor. Eğer medyum hoca yetenekliyse ve en iyi medyumlar arasında gösteriliyorsa en karmaşık çalışma bile kolayca yapılabiliyor.

Bu tarz konuların işinin ehline bırakılması gerektiği aşikar. Bu işin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olan Medyum Ali Gürses, uzun yıllardır hem ülke içerisinde, hem de diğer ülkelere pek çok çalışma yapmakta. Kendisine 0535 590 62 75 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *