bitcoin nasıl kazanılır

Nedir bu kripto para ?

Kripto Para Kısaca Nedir ?

Kripto para nedir ? bitcoin nasıl kazılır ? Kripto para, işlemlerini güvenceye almak için kriptografi kullanan, çalışma şekli nakite alternatif bir değişim aracı olarak tasarlanmış bir dijital varlık, bir sanal unsurdur. Kripto dövizler bir nevi dijital döviz, alternatif döviz ve sanal döviz’dir.

Kripto para, işlemlerini güvenceye almak için kriptografi kullanan, çalışma şekli nakite alternatif bir değişim aracı olarak tasarlanmış bir dijital varlık, bir sanal unsurdur. Kripto dövizler bir nevi dijital döviz, alternatif döviz ve sanal döviz’dir.

Çağımızda artık her şeyin içinde internet kısacası teknoloji var. Gün geçmiyor ki hemen yeni bir şeyler kuşağımız’a çalınıyor ? eski köye yeni adet gibi çıktı diyoruz aslında ama kripto paralar önceden de vardı fakat şuanki gibi revaçta ve yaygın değildi. Evet kripto paralar önceden de vardı bitcoinin çıkış tarihi 2007 dir.

Kısaca Bitcoinin Tarihçesi

2007

  • 2007:Efsaneye göre, Satoshi Nakamoto, 2007’de Bitcoin konsepti üzerinde çalışmaya başladı. Japonya’da yaşadığı söylense de, Nakamoto’nun birden fazla kişinin ortak takma adı olabileceği düşünülüyor.

2008

15 Ağustos 2008

  • 15 Ağustos 2008: Neal Kin, Vladimir Oksman ve Charles Bry bir şifreleme patenti için başvuru yapıyor. Her üç kişi de Bitcoin konseptinin kurucusu olduğu iddia edilen Satoshi Nakamoto ile bağlantısılarını inkar ediyorlar.

Peki bu bitcoini nasıl elde edebilirim ? nasıl kazana bilirim ?

Mining türkçe karşılığı kazmak olan bu kelime bir çok yatırımcıya şirkete ve insana çok büyük meblağlar kazanmasına neden oldu!

Bitcoin kazanmak veya kazmak isteyenler için özel kasalar ve donanımlar vardır ekran kartları, anakartlar, güç kaynakları bunların bir araya gelmesi ile mining rig ortaya çıkar yani bu özel parçaların toplanması sonucu ortaya çıkan sisteme mining rig diyoruz.

Bir rig toplaya veya alacak kadar maddiyatınız yok ise çok güzel bir haberim var! Özel rigler olmadan ve ek bir yatırım yapmadan bitcoin kazana bilirsiniz, fakat her şeyin bir kuralı var mantığı ile düşünmeliyiz. Gelin şu işin inceliklerine bi bakalım ?

  1. Sabırlı olun.
  2. Arkadaşlarınızdan ve etrafınızdan yardım alın.
  3. Gözünüzü yükseklere dikmeyin!

Evet dostlar işte bu üç altın kurala uyarak güzel miktarda bitcoin kazanabilirsiniz ?

Bitcoin Nasıl Kazanılır ?

Bitcoin kazanmak için en basit yol bir Chrome eklentisi bu eklenti sayesinde tarayıcınız üzerinden bitcoin kazanabilirsiniz. Gelelim Asıl Konuya Nasıl Bitcoin kazanırız ?

Crypto Tab ile Bitcoin kazan!

Deminde bahsettiğimiz gibi ufak bir tarayıcı eklentisi ile bitcoin kazanabilirsiniz kullanacağımız bu eklentinin adı CryptoTab fakat bu eklenti ile belli bir hıza kadar kazım yapabiliyorsunuz çok daha hızlı kazmak istiyorsanız CryptoTab‘ın tarayıcısını indirmelisiniz.

Crypto Tab Nedir?

CryptoTab tamamen Google ve Blockchain şirketleri ile anlaşmalı bir şirkettir. Blockchain ise uluslar arası en iyi sanal cüzdan olarak bilinir. Tabii isteğe göre Paribu‘yu da kullanabilirsiniz. Kullanmaya başlamak için sadece bir uzantı kurmanız ya da Cryptotab’ın tarayıcısını indirip Google ya da Facebook hesabınızla bağlanmanız yeterlidir. Sonrasındaysa işlemcinizin gücüne ve davet ettiğiniz arkadaşlara göre para kazanabilirsiniz. Uygulama açık olduğu sürece istediğiniz gibi film izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. İşlemcinizin çalışmasındaki artış, kişisel bilgisayarınızı kullanmanıza engel olmuyor. Gündelik yaşamınıza istediğiniz gibi devam edebilir ve hala para kazanmayı başarabilirsiniz. Yeter ki tarayıcınız açık olsun.

CryptoTab’a kayıt olmak için Tıklayın

bitcoin nasıl kazanılır

Kazandığım Bitcoinleri Nasıl Çekebilirim ?

Öncelikle şimdiye kadar para çekip de başarısız bir sonuç alan kimseyi görmedim. Yeteri kadar BTC biriktiğinde sağ üstte bulunan tırtıklı çizgiye tıklayıp Para Çek ya da Withdraw yazısına tıkladıktan sonra Paribu veya Blockchain (Hesap Açmak için Tıklayın)sitesinden aldığınız bilgileri giriyorsunuz ve en geç 48 saat içerisinde kazandığınız para hesabınıza yatırılıyor. Ama para kazanmadaki en önemli olan nokta arkadaş daveti sistemidir. Davet ettiğiniz ve sizin linkinizle Cryptotab’ı kullanmaya başlayan herkes için daha fazla BTC kazanacaksınız. Ve bu bonus BTC’ler arkadaşlarınızdan kesilmeyecek. Şirket, kendi kazancından kesip sizlere verecek. Unutmayın, ne kadar çok referansınız olursa o kadar çok kazancınız olur.

CryptoTab Tarayıcı ile %80 daha hızlı bitcoin kazan!

Bu uzantıyı kurarak kazandığınız Bitcoin’ler en az çekilebilecek miktardan az olduğunda bile çekim yapabilirsiniz. CryptoSearch, Crypto Tab’dan farklı bir uzantıdır.  CryptoTab Tarayıcısını  indirmek için Tıklayın. Cryptotab tarayıcısını kullandığınızda %80 daha hızlı bitcoin kazıyorsunuz.

CryptoTab’a kayıt olmak için Tıklayın

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir