«
  1. Anasayfa
  2. internet
  3. Netflix’in 3 Dolarlık Paketi Hindistan’da Hizmeti Başladı!

Netflix’in 3 Dolarlık Paketi Hindistan’da Hizmeti Başladı!

Netflix-mobile-hed-796x419

Bugün Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde düzenlenen bir etkinlikte Netflix, ülkedeki kullanıcılar için yalnızca mobil cihazlar için yeni abonelik katmanını başlattı. Ayda 199 RS (2,88 ABD Doları).

Plan bir eşzamanlı akış için geçerlidir ve Android ve iOS tabletlerle çalışacaktır. Netflix, tüketicilerin Standart Tanımlama’da (SD) içerik akışı sağlayabileceğini söyledi. Kullanıcıların içerik yayınlayamayacak veya yansıtmayacaklarını ekledi.

Bu ayın başlarında, şirket Hindistan’da yalnızca mobil bir abonelik başlatma planını doğrulamıştı. Bu planı, bu yılın başlarında Hindistan ve Malezya’da test etmişti.

Önceden, Netflix’in Hindistan’daki en ucuz planı , SD çözünürlükte bir ekranda gösterileri izlemenizi sağlayan 450 Rs’ye (6.54 $) mal oldu  . Bu planla şirket, Hindistan’daki ikinci ve ikinci kademe şehirlerden daha fazla abone almayı umuyor. Ancak, plan hala Netflix’in Rs’te yıllık planlar sunan rakipleri Hotstar ve Amazon Prime videosundan daha pahalı. 999 (14,5 ABD Doları).

Bu paket fiyatı ile birlikte bazı kısıtlamalarda sağlıyor; Sadece mobil cihazlarınızda ve düşük çözünürlükte tek ekran oynatımı sunuyor.

Gelişmekte.

Kapak Görseli: Amrit Pal Singh / Dribbble

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *