Okulların Tatili Kaç gün olur acaba ?

Okulların tatili sizce kaç gün olur?

Benim tahminim dahada uzatılıcak ve yks’ye girenler için bir umut olacak gibi duruyor.Çünkü sayı her geçen gün artmakta.Ama tabiki yaz tatilinden alacaklar ve bu diğer öğrenciler için pek de iyi bit durum değil.

Birde şimdi online eğitim olayı var bakalım nasıl olacak?

Şöyle bi düşünün online derstesiniz ve bakıyorsunuz bence odaklanma pek mümkün olmayabilir. çünkü aklımızbaşka yöne kayabilir zaten okulda adam akıllı dinleyemen bir nesil nasıl olur da bilgisayar karşısındakini dinlesin. Neslin zaten kafası karışık birde online eğitim çok tuhaf bir durum.

Artık tüm toplu alanlarıda kapattılar.Bu kimimize göre iyi kimimize göre kötü bir durum.Şöyle bi düsünün acaba dahda artarsa 2 ay evde kalabilirmisiniz ?

Eğer kalamam diyorsanız hemen kendinize bir hobi edinmeye bakın.Bu ister film olur ister dizi yahut oyun olur… Artık orası size kalmış.

Mesela benim tercihim meraklikafa.com okumak.Bence gayet sıkıntınız gidecektir.

14 yorum

  1. Bence daha fazla tatil olur ama sınavı felan nasıl yapıcaklar onu bilmiyorum ben şahsen sürekli evde kaldığım için evde kalmak benim için sorun değil 🙂

  2. Okulların bu donem acılacagını tahmin etmiyorum ülkemiz şuan bu duruma uygun degil ama bunun telafisi olucaktır .

  3. okullar eylüle kadar açılmaz bence.online eğitim devam eder.karne de bu sistem üzerinden verilir.bu dönem okul filan olmaz.

  4. Okulların yazın açık olacağı söyleniyor öğrenciler için çok sıkıntı olur ama açılmazsa da 1 senemiz boşa gidicek şimdi açılsın bence

  5. Okullar açılma durumu şuanda çok kritik maalesef çin wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs epey bi ilerleme kaydetti inşallah bunları atlatacağız hep birlikte.

  6. Aslında tatilmiş gibi sevinenler var ama. Bir an önce salgının bitmesi için dua edelim.Tabiki tedbirimizi de alalım.Bize haftasonu tatilleri de yeter.

  7. Bence bu yıl okullar açılmayacak ve birdahaki yıl tekrar sınıfı yapıcaz bu koronavirüs yaza kadar gitmez diye düşünüyorum. Umarım gider.

  8. Okulların tatil olması konusunda velilerin çocuklarının eğitimlerinden geri kalacaklarından dolayı tatil erken bitmesini istese virüs buna izin vermiyor

  9. Bence Okullar Daha Açılmaz Bu Dönem Sayılır mı Orasını Bakanlık Belirler ama bence bu dönem böyle kapanır inşallah yazın bu tatilleri bizden okula gelmek şartıyla çıkarmazlar

  10. Bu virüs devam ettikçe okullar açılmaz. Baksana 20 yaş altı çocuklara da sokağa çıkma yasağı geldi. Sonumuz Hayır olsun online eğitim inşallah yarar da geri kalmaz çocuklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir