«
 1. Anasayfa
 2. Haber
 3. Online Diyet

Online Diyet

odem-cozup-yag-yaktiran-7-gunluk-diyet-listesi-1024x683

Online diyet, olduğunuz her hangi bir ortamda sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuz be görüntülü olarak da bağlantı sağlayabildiğimiz diyet programı sürecimizi ifade eder. Sizlerle buluştuğumuz online diyet desteğimizde, sporculara, hamilelere, aşırı kilo problemi olanlara, belirli hastalıkları olanlara, emziren annelere, çocuklara özel diyet programlarını sunuyoruz.

Online Diyet Nasıl İşler?

Online diyet işleyişi, sizinle görüntülü olarak konuşabildiğimiz ve yan yana olmamızdan hiçbir farkı bulunmayan bir süreci içerir. Online diyet programımızın işleyişi hakkında bilgileri ise şu şekilde verebiliriz:

 • İlk olarak sizden sağlık durumunuz ve beklentilerini hakkında bilgileri alıyoruz.
 • Ardından, size en uygun olan diyet listesini hazırlıyoruz.
 • Diyet listenizi Whatsapp üzerinden size iletiyoruz.
 • Bu süreç zarfında her an iletişim numaralarımızdan bize soru yönetebilir ve yanıtlarını alabilirsiniz.
 • Eğer imkanınız varsa belirli ölçümler için sizleri ofisimize davet ediyoruz.
 • Profesyonel desteğimiz ile bizde sizlere bağlanıyor ve programda her an takipte kalıyoruz.

Bu süreçte sizle kurduğumuz bağ ve motivasyon desteğimiz de süreci kararlı şekilde devam ettirebilmeniz için önemlidir.

Online Diyet Desteği Hangi Alanlarda Alınabilir?

Online diyet desteği alabileceğiniz konular:

 • Sporcu Beslenmesi, Diyeti
 • Çocuklara özel Diyet Programı,
 • Obeziteye ilişkin özel diyet programı,
 • Hamilelik online diyet,
 • Emzirme döneminde diyet,
 • Hastaları özel beslenme ve diyet,
 • Kilo kaybına yardımcı diyet programı,

Tüm bu konularda desteğimiz hem ofisimizde hem de online diyet programlarımızda sizlere sunuyoruz.

Hastalıklar İçin Online Diyet

Hastalıklara özel online diyet desteğimizde, diyabet, gluten hassasiyeti, çöyak, insülin direnci ve daha pek kategoride beslenme programlarını sizlere sunuyoruz. Bilmelisiniz ki hayatınızda yer alan bir hastalığın bulunması halinde sağlıklı kişilere göre çok daha farklı bir biçimde beslenmeniz gerekir.

Hastalığınızdaki bazı sorunları tetikleyebilecek, alerjilere sebep olabilecek besinlerden kaçınmanız gerekir. Bu yüzden online diyet programlarımızda sizin için en uygun olan beslenme listelerini hazırlıyor ve size iletiyoruz. Beslenme alışkanlıklarınızı sağlıklı yöne doğru çevirirken bu konuda sizi motive diyoruz. Diyet yaparken aç kalmayacağınız, mutlu olabileceğiniz beslenme programları ile yanınızda yer alıyoruz.

Hamilelikte Online Diyet Desteği

Hamilelikte online diyet desteği ile kilonuzu ideal seviyede tutabileceğiniz ve bebeğinizin gelişimi için katkı sağlayacak Besimleri tüketebileceğiniz bir beslenme programını sizler için hazırlıyoruz. Hamilelik sürecinde vitamin ve mineral bakımından zengin yiyecekleri tüketebilmeniz ve sağlıklı beslenmeniz, bebeğinizin fiziksel ve zihinsel gelişimi açısından son derece önemlidir. Online diyet desteğimizde bu koşulları sağlayacak olan sağlıklı beslenme listelerini sizler için hazırlayıp, kilo-boy orantınıza, vücut kitle endeksinize uygun bir diyet listesini meydana getiriyoruz.

Bilmelisiniz ki sadece hamilelik döneminde değil hamilelik öncesinde de sağlıklı bir kiloda olabilmeniz son derece önemlidir. İleri obezite problemi yaşayan bireylerin hamilelik döneminde sağlıksal açıdan sorun yaşam riskleri daha yükseltir. Bu yüzden bebek sahibi olmaya karar verdiğinizde aşırı kilo probleminiz bulunuyorsa, öncelikle online diyet programı desteğimiz ile ideal bir kiloya ulaştıktan sonra bebek sahibi olma isteğinizi gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Online Sporcu Diyeti

Online sporcu diyeti, tamamen sporcular özel ve onların yaşadığı yüksek performanslı hayatta gerekli enerji miktarını kazanabilmelerini sağlayan diyet biçimidir. Online sporcu diyetimiz ile size özel beslenme listesine sahip olabilir ve kilo, yaş, spor yapma sıklığı, kaybedilen kalori, sahip olunan beslenme alışkanlığı konularını göz önünde bulundurarak hazırladığımız bir programa erişebilirsiniz. Spor hayatınızda başarıyı sürdürebilmek için gerekli olan fiziki yapıyı korumaya yardımcı sporculara özel online diyet programlarımızla, yanınızda yer alıyoruz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *