«
  1. Anasayfa
  2. Tanıtım Yazısı
  3. Restoran Adisyon Sistemi Seçimi

Restoran Adisyon Sistemi Seçimi

İşletmenizdeki düzenin daha iyi bir şekilde işlemesi ve zamanı etkin olarak kullanmak için restoran adisyon sistemi seçimine özen göstermelisiniz. Restoranınızdaki her şeyi tek bir ekrandan görmenize ve yönetmenize imkan veren SimpraPOS; yiyecek ve içecek siparişlerini almanızı kolaylaştırıyor. Böylelikle vereceğiniz hizmetin kalitesini artırırken sadık müşteriler edinebilirsiniz. Bu sadakati artırmak için özel müşterilerinize özel kampanyalar ve indirimler hazırlamanızı sağlayan restoran adisyon sistemi, bu kampanyaların müşteri kartlarına aktarılmasına yardımcı oluyor.

Ürün stoklarınızın azaldığını size haber veren özellik ise restoranınızın eksiklerini kapatmanızı izin veriyor. Aldığınız ürünlerde ise tedarikçi borç durumunu sizlere aktararak bütçenizi her zaman kontrol etmenize olanak veriyor. Rekabetçi ortamda rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı kolaylaştıran adisyon sistemi, müşteri memnuniyetinin en iyi yoludur. NFC ve temassız ödeme özelliğiyle kasa işlemlerinde zamandan tasarruf sağlayarak hesaplamadan kaynaklı hataları ortadan kaldırıyor. Bütün POS ihtiyaçlarını bir arada kullanabileceğiniz sistem, büyüme hedeflerinizde sizi zirveye ulaştırıyor.

SimpraPOS ile İşletmenizi Yakından Tanıyın

Sunduğu özellikler ile müşterilerinizi, ürünlerinizi, gelir ve giderlerinizi daha yakından incelemenizi sağlayan SimpraPOS, birden çok işletmenizde bile tek noktadan yönetim imkanı sunuyor. Paket servis ve masaya servis işlemlerini aynı anda yapabilmenizi sağlayan yazılım, çok amaçlı olarak kullanılıyor. Gelir-giderlerinizi ve muhasebe hesaplarını size özel olarak tasarlanan panelden inceleyerek raporlayabilirsiniz. Bu raporlamaları; günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda yaparak büyüme oranını ölçebilirsiniz.  Ayrıca restoranınızda haftanın en karlı günleri ve en çok satılan ürünler gibi özel detayları görebilirsiniz. Böylelikle işletmenizde değiştirmeniz veya güncellemeniz gerekenleri öğrenerek planlı bir şekilde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Müşteri portföyünüzü artırmak için entegre edilen Marketplace özelliği, Yemeksepeti ve Getiryemek gibi uygulamalardan sipariş almanızı sağlıyor. Verilen siparişleri anında ekrana getiren panelden sipariş özelliklerini inceleyerek detayları görebilirsiniz. Yapılan her işlem kayıt altına alındığı için geriye dönük inceleme yapmak istediğinizde paneli kullanmanız yeterli oluyor. Kusursuz bir yönetim vaat eden restoran adisyon sistemi, maliyetlerinizi her zaman düşük seviyede tutmanıza imkan veriyor. Sadece restoran değil; kafeterya, büfe ve marketlerde de üst düzey bir yönetim şansı tanıyor.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *