«
  1. Anasayfa
  2. internet
  3. Tek Dokunuş ile Fotoğraflarınızın Arka Planını Nasıl Silersiniz?

Tek Dokunuş ile Fotoğraflarınızın Arka Planını Nasıl Silersiniz?

fotoğraf arkaplanı silme

Tek Dokunuş ile Fotoğraflarınızın Arka Planını Nasıl Silersiniz?

Fotoğraflar Arka Planını Nasıl Silinir ? Sosyal medya platformlarında nedense “Mükemmelliyetçilik” ilkesi baş tacı olmuş durumda ve attacağımız video/fotoğraf tamamen harika, kusursuz olmalı hissi var ne yazık ki çoğumuzda.

Özellikle YouTube İçerik Oluşturucularının işine yarayacak olan bu internet yazılımı sayesinde her fotoğrafınız tek bir dokunuş ile saniyeler içerisinde transparan (PNG) olacak ve istediğiniz başka bir fotoğrafa montajlayabileceksiniz.

Remove.bg , bir görüntüden arka planı kaldırmak için en hızlı yöntemlerden biridir. Web tabanlı olduğundan herhangi bir özel yazılıma ihtiyaç duymazsınız ve tüm işi sizin için yapar.

Remove.bg web sitesine gidin, resminizi yükleyin, gidin ve tüm ağır kaldırma işlemlerini yapın. Ardından, görüntünüzün arka plansız bir kopyasını almak için indirmeye tıklayın.

Tek sorun, görüntünüzü küçültecek olmasıdır, bu nedenle çıktı kalitesi giriş görüntüsü kadar yüksek olmaz. Tecrübelerime göre, düşük çözünürlüklü çıktı, Photoshop’un değiştirildiği, eğlenceli yüzler için fazlasıyla yeterli.

İstediğiniz kadar düşük çözünürlüklü “önizleme” indirebilirsiniz, ancak tam çözünürlükte görüntülerin 20 sentlik bir maliyeti vardır. Dürüst olmak gerekirse, bu uygulama çok iyi ve çok hızlı, eğer aceleniz ve yüksek çözünürlüklü bir görüntüye ihtiyacınız varsa, ödemeye değer olabilir.

Peki ücret ödemeden indirebilir miyim? Tabii ki indirebilirsiniz fakat bu işlemi günde bir kez yapabilirsiniz yani 24 saat içerisinde sadece bir görseli tam çözünürlükte .png formatında transparan olarak indirebilirsiniz ama unutmayın ki saniyeler içerisinde fotoğraflarınızı (doğru ışık ve doğru arka plana sahip fotoğraflarınızı) transparan yapıyor eğer bu işlerle çokça ilgilenen birisi iseniz abonelik ücretini vermenize kesinlikle değecektir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *