Trust GXT 353 Kulaklık İnceleme

Trust GXT 353 Kulaklık İnceleme. Bugün sizlerle üç yıldır kullandığım efsane kulaklığı inceleyeceğiz.

Nereden kaç paraya alarım ?

Kulaklığı almayı düşünen arkadaşlar varsa,  satın alma Linki için Tıkla. Bu arada şuan için %33 civarı indirim uygulanmakta. Elinizi çabuk tutun derim.

Fiyatı: 119,90 TL (27 Mayıs 2019 Tarihine Göredir)

Kuşkularım ve şüphelerim

Gelelim kulaklığa; İlk aldığımda biraz kuşkularım oldu aslında. Çünkü Everest, Trust bu gibi firmalar tam olarak güven vermiyor oyunculara.

İlk deneyimler

ilk deneyimlerime göre Trust gayet muhteşem bir iş başarmış. Fakat mikrofonu pek iyi değil, zaten bu kulaklığı alacak arkadaşlar miktofon’ a  değil kulaklığın seskalitesine bakması lazım. Emin olun CS tarzı FPS oyunlarında rahat bir şekilde ses kasabiliyorsnuz. Zaten bu fiyatı mikrofonu iyi bir kulaklık bulmak zor.

Avantajları

Bu kulaklıklığın bir çok avantajları var şimdi hepsini maddeler halinde listeleyelim.

 • KaliteBas ve Ses Kalitesi fiyatına göre kaliteli. Yani ortalamanın üzerinde.
 • Uyumluluk: Kulaklıkda Çoklu Platform Uyumluluğu/Özelliği vardır. Hem Bilgisayar de hemde PS4 de çalışıyor.
 • Bağlantı Tipi: Bağlantı birimi olarak USB “Dijital” kullanılıyor yani kendi içinde sürücüleri var. Dahada açıklamam gerekirse hoparlör için ses kartı bulunmakta.
 • Ek özellikler: Surround Ses, Bass Arttırma, Ses Eşitleme Ve Oda Düzeltme Özellikleri Mevcut.
 • Sürücüler: 40mm ses sürücüleri mevcut.
 • Rahatlık: Özellikle de kulaklık bezleri çok çok rahat. Uzun süre kullanmama rağmen hiçbir şekilde ağrıtma yaşamadım.
  Kulaklığın her kafa yapısına uyması için kafa bandı mevcut ve Ağırlığına gelirsek hafif diyebiliriz. Uzun süreli kullanımlarda sorun çıkartmıyor ve başınızı ağrıtmıyor.
 • Fiyat/Performans: Gayet Ucuz “100 TL” ve Performanslı.
 • Oyun Performansı:Counter Strike Global Offensive , League Of Legends gibi oyunlarda ses kasmak için gayet mükemmel bir ürün.
  Counter Strike Global Offensive de kulaklığınızın titreşim “vibration” özelliğini açarsanız, birazda oyun sesini açtığınızda AWP, AK-47 ve Bomba seslerinde, kulaklık ses ve bass seviyesine göre titriyor. Ve size oyunun içindeymişiniz gibi bir his veriyor. Bu çoğu ucuz fiyatlı kulaklıkta bulunmayan bir özellik.
 • Kontrol: Odabaskınlarına bire bir kulaklığın sol kısmında Titreşim aç/kapat, Mikrofon aç/kapat, Ses seviyesini yükseltme/azaltma tuşları mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir