TTNET’in Hız Testlerinden Kullanıcılar Memnun Mu?

TTNET’e geçmek veya internet aboneliğini yenilemek isteyen kişiler bu noktada TTNET’in kendilerine nasıl hizmet vermekte olduğunu ve kullanıcılarının TTNET internetini kullandıkları evrede memnun olup olmadıklarını merak etmektedir. İnternet hız testi olarak TTNET kullanıcılarının yorumları ve memnuniyetleri araştırıldığı zaman firmanın kullanıcılarının kendilerine sunulan internet hızından çok memnun olmadığı görülmektedir.

Bazı kullanıcılar firmanın kendilerine sözleşmede sunmuş olduğu internet hızına erişmediğini belirtirken aynı zamanda kendilerine sunulan internet hızından ve bağlantısından da memnun olmadığını belirtmektedir. İnternet hızının bu şekilde sorunlu sunuluyor olması kullanıcıların çok fazla sorun yaşamasına sebep olmaktadır ve özellikle veri aktarımları sırasında internet hızından yana sorun çıkabilmektedir.

Superonline Kullanıcıları Memnun Mu?

Hız testi Superonline noktasında incelendiği zaman Superonline’ın hızının da TTNET’in hızına benzerlik göstermekte olduğunu görebiliyoruz. Bu noktada internet sağlayıcıları arasında firmalar arasında çok büyük bir hız farkı bulunmamaktadır. Genel altyapının benzer olmasından kaynaklanabilmektedir.

Superonline kullanan kişiler bu noktada bazen TTNET kullanıcıları gibi kendilerine sunulan altyapıdan memnun kalmadıkları için şikayet edebilmektedir. Fakat kullanmış olduğunuz sistemin gerçekten iyi olması sizin internetinizi kullandığınız sırada verim almanıza yardımcı olurken aynı zamanda internet bağlantınızın daha iyi olmasından dolayı işlemlerinizi sorunsuz şekilde halletmenizi de sağlamaktadır. Superonline kullanan kişilerin bu yüzden kullanmış oldukları süre içerisinde sorunlarla karşılaşmadan rahatlıkla kullanabildiğini görüyoruz.

Vodafone Net Kullanıcıları Memnun Mu?

Vodafone hız testi ile beraber Vodafone kullanıcılarının memnun olup olmadıklarını görebiliyoruz. Hız testleri yapıldığı zaman genel anlamda Vodafone kullanıcıları da diğer servis sağlayıcılarının kullanıcıları gibi düşünmektedir. Vodafone internet altyapısı olarak kaliteli bir markadır. Yalnız internet altyapısı bu noktada önem arz etmekte olduğu için internet altyapısının da çok fazla değişim göstermediğini da söyleyebiliriz.

Bu yüzden Vodafone.net kullanıcıları da diğer internet kullanıcıları ile aynı şeyleri düşünmektedir.
Belirtmiş olduğumuz firmalar her ne kadar maksimum hızı vermek için uğraşsalar da bazı durumlarda altyapı sorunları meydana gelebilmektedir. Bu tarz sorunların meydana gelmemesi adına firmaların müşteri temsilcilerinin gerçekten iyi ve kullanıcıları memnun edecek düzeyde olması gerekir.

İnternet Hızımı Nasıl Ölçerim

İnternet hızınızı sözleşmenizdeki hızın sizlere sunulup sunulmadığını öğrenebilmek için belirli aralıklarla ölçmek isteyebilirsiniz. Bu evrede internet hızınızı nasıl ölçeceğinizi özellikle merak edersiniz. İnternet hızınızı ölçme sırasında hiztesti.online sitemiz üzerinden hızınızın ne durumda olduğunu ölçebilir ve bu şekilde sizlere belirtilen sınırı alıp alamadığınızı net olarak görebilirsiniz. İnternet hız testini sitemiz en iyi şekilde ölçmektedir ve bu noktada sizlere en doğru verileri sunmaya özellikle dikkat etmektedir.

Ölçümler sırasında sitemizi tercih eden kullanıcıların en doğru sonuçları alarak ölçümleri gerçekleştirebildiğini görüyoruz. Sitemiz internet hız ölçümlerini için özel olarak hazırlanmış bir yapıya sahiptir ve bu noktada sizleri kesinlikle mağdur etmez.

5 yorum

  1. Eskiden ben ttnet kullanıyordum. Ama hiç memnun değil dim. İnternet ağırdı yavaştı o yüzden vodafone internete geçtim. Gayet çok hızlı kasma donması yok muhteşem bir internet iyikide geçmişim. Diyorum. Çokta memnunum. Şuanda herkesede tavsiye ederim. Vodafone interneti ??

  2. Gerçekten faydalı ve doğru bir araştırma yazısı olmuş. Gerçekten de biz kullanıcılar olarak internet hızlarından memnun değiliz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir