Windows 10 ve diğer sürümlerini ücretsiz indirin!

Windows 10 ve diğer sürümlerini ücretsiz indirin!, dediğimizde sadece windows 10’u değil windows xp den itibaren tüm sürümlerini Türkçe ve 64, 32 Bit olarak indirebileceğiz dilerseniz nasıl yapacağımıza bakalım.

İşte Hepsi bu kadar iyi günler…. umarım bir gün Microsoft ürünlerini alacak kadar paramız olur 

Nasıl yapıyoruz ?

Bu gün Windows ‘un tüm sürümlerini tekbir sitenin altında bulup ücretsiz bir şekilde indirmeyi göstereceğim. Sitemiz ‘e gitmek için tıklayınız!  Sitede Sadece Windows ‘un sürümleri yok Office ‘in de birçok sürümü bulunmakta.

İlk olarak windows’u indireceğimiz siteye girmeliyiz Siteye Girmek için Tıkla

İlk kısımda Bir “Ürün” Seçiyorsunuz.

Devamında ise seçtiğiniz ürünün versiyonunu seçmek zorundasınız. Atıyorum Windows ‘u seçtiniz, daha sonra ise  8, 8.1 veya 10 mu diye sürüm seçimi yapmanız gerekiyor.

Sonra “Dil” kısmında Anadilinizi veya kullanmak istediğiniz dili seçiyorsunuz. Merak etmeyin site de Türkçe dil desteği bulunmakta. 

Sonra işletim sisteminiz için “Bit” değeri seçmeniz gerekiyor “32 veya 64 Bit”. Son olarak işe bu aşamaları tamamladığınızda sitenin sağ tarafında bir indirme linki ortaya çıkacak. O linke tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

İşte Hepsi bu kadar iyi günler…. umarım bir gün Microsoft ürünlerini alacak kadar paramız olur.

İndireceğimiz site güvenilir mi?

Peki site güvenlimi diye sorduğunuzu veya düşündüğünüzü varsayıyorum; Evet site güvenli. Zaten sitede SSL Sertifikası mevcut ve bende bu siteyi uzun süredir kullanıyorum. Yani şuana kadar bir sorun çıkmadı, çıkacağına da ihtimal vermiyorum.

Web site ve sunucu güvenliği hakkındaki yazımız için Tıkla

Neler yaptık

Yukarıdaki yazımızda Windows 10 ve diğer tüm sürümlerinin nasıl türkçe ve 32 veya 64 bit olarak indirebileceğimizi öğrendik. İşin aslı bende bir işletim sistemine para vermek istemiyorum bunu sadece yapmak istemeyen ben değilim benimle birlikte milyonlarca insan windows’u korsan olarak kullanıyor hatta bir kaç kurum devlet kurumlarıda dahil windows’u korsan olarak kullananları gördüm. Tabikide emeğe saygı sonsuz fakat herkesin maddi durumu windows işletim sistemini yada Microsoft ürünleri alacak kadar iyi olmaya bilir bu durumda korsan kullanmaktan zarar gelmez.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir