«
  1. Anasayfa
  2. film
  3. Yarına Tek Bilet Filminin Konusu, Fragmanı (Netflix)

Yarına Tek Bilet Filminin Konusu, Fragmanı (Netflix)

yarina-tek-bilet-konusu-fragmani

Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in başrollerini paylaştığı film OG Medya ve PToT tarafından yapılmakta, Ozan Açıktan ise yönetmen koltuğunda.

Yarına Tek Bilet Konusu

Film, Ankara’dan İzmir’e seyahatlerinde buluşan iki yabancının romantik hikayesini ele almakta. Sürtünme ile başlayan çiftin ilişkisi, birbirlerini tanıdıklarında ve kendi gerçekleriyle yüzleşirken geçmişte bir sünger çizmek istediklerini fark ettikleri için farklı bir şekilde gelişir. Film gerçekliğiyle ve doğallığıyla çok güzel ilgi göreceğe benziyor. Yarına Tek Bilet  filmi 19 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak.

Yarına Tek Bilet Fragmanı

Yarına Tek Bilet Oyuncular

Dilan Çiçek Deniz

1995 yılında Sivas’ta doğdu. Annesi ve babası öğretmen. Babası Orhan Deniz, annesi Hale Temizyürek’tir. Ege Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okurken, istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar verdi ve sınavlara tekrar girdi ve karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçti. 15 yaşında, aktör “Güneşin annem olduğunu sanıyordum” adlı bir şiir kitabı yayınladı. Lisede üç yıl tiyatro okuduktan sonra 17 yaşındayken Lise Tiyatro Yarışmasına katıldı ve oyunculuk ödülü aldı.

Metin Akdülger

10 Nisan 1988’de Bursa’da doğdu. Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarında Yıldız Kenter’den oyunculuk eğitimi aldı. 2012 yılında El Sanatları Tiyatrosu’nda bir Kaset oyunu ile sahneye çıktı.

Bisiz filminde oynadığı Necip karakteriyle ilk kez ortaya çıkan Metin Akdülger, ikinci Türk TV dizisi Atiye Netflix’te rol alıyor. Metin Akdülger 1.84 metre boyunda, 70 kilo ve Koç.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *