«
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Yenilenen ininal Kart İncelemesi

Yenilenen ininal Kart İncelemesi

yenilenen ininal kart

Yıllardır 18 yaş altı gençlerin ilgi odağı olan ininal kart, 7 yıl aradan sonra devrim niteliğinde yenilendi ve piyasaya yepyeni bir kart soktu.

ininal kullanıcılarını mutlu eden bu devrim niteliğindeki yenilikte artık ininal kart sahipleri kartlarındaki paraları çekerek nakite çevirebilecekler. MasterCard ile olan anlaşmalarını bırakarak Visa ile anlaşan ininal oldukça güzel bir kart tasarımı ile gündeme gelmeyi başardı.

Sevgili ininal ekibi eski kartını yeni ininal karta aktaran herkese 10 Türk lirası hediye ediyor ve yeni karttan bir ay boyunca servis kullanım ücreti almıyor, oyun severler için güzel bir jest.

Neredeyse piyasaya sürüldüğü andan itibaren kullanıcıların merakla beklediği özellik “para çekme” konusuydu ve ne yazık ki eski kartlarda bu entegrasyon bulunmuyordu ama yenilenen kart ile anlaşmalı noktalardan ve ATM’lerden kartınızdaki bakiyeye anında çekebiliyorsunuz (komisyon ücreti var).

ininal kart herhangi bir banka kuruluşuna bağlı olmayan, şubesi bulunmayan bir ön ödemeli alışveriş kartı. İçerisine yüklediğiniz bakiyeyi Visa (yenilenen kart) anlaşmalı her yerde ve internette kolaylıkla harcayabilirsiniz. Peki benim eski kartım çalışmayacak mı? Belirli bir dönem tabii ki çalışacak ama en kısa sürede bakiyenizi yeni karta aktarıp eski karttan kurtulmanız gerekiyor, zira bakiyenizden olabilirsiniz.

Bu yenilenen ininal kart ile artık oyunlardan, canlı yayınlardan kazandığınız paraları istediğiniz zaman anında nakite çevirebileceksiniz ayrıca şık tasarımlı kart ile alışverişlerde fark yaratabileceksiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Doğukan

    Aradığım gerekli bilgileri birkez daha bu sitede buldum bende ininal kart kullanıcısıyım merak ettiklerim hakkında aydınlandım