2019 en iyi oyunlar

2019 EN İYİ PC OYUNLARI

2019’da Yayınlanan En İyi 5 Oyun

2019 yılında da 2018’de ki gibi yine birbirinden güzel oyunlar yayınlandı. Hepsi birbirinden eğlenceli aksiyon dolu bu oyunlara birlikte göz atalım.

 

Metro Exodus

Metro Exodus, 4A Games tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı tarzında video oyunu ve metro oyun serisinin üçüncü oyunudur. Metro Exodus oyunda karakteri nükleer savaşla yıkılan yeni bir dünyaya yerleştiriyor. Son derece etkili grafik arayüzleri ve ürpertici atmosferiyle birlikte heyecanla dolu bir oyun sizi bekliyor.

 

Days Gone

 

Days Gone, SIE Bend Studio tarafından geliştirilen aksiyon macera hayatta kalma korku video oyunudur. Days Gone oyunu  Deacon St. John isimli karakterin etrafında şekilleniyor. Küresel bir salgın sonucunda insanlar zombi benzeri bir mutasyona uğruyor. John, hayatta kalmak için ödül avcılığı yapan ve sürekli yolda olan bir karakter portresi çiziyor. Days Gone oynayanlara güzel bir deneyim yaşatarak kesinlikle listemizde üst sıralarda olmayı hak ediyor.

 

Close To The Sun

 

İtalyan video oyunları yapımcısı Storm tarafından bir Teacup’ta geliştirilen birinci şahıs korku macera video oyunudur.  Close to the Sun, Tesla’nın kız kardeşi Helios adıyla bilinen şehir boyutunda bir gemiye gelen meraklı bir gazeteci olan Rose etrafında şekilleniyor. Nikola Tesla’nın iddialı, vahşi ve sık sık denenmiş fikirlerinin hayata geçirildiği büyüleyici bir alternatif tarih gerilim oyunudur. Oyun yavaş yavaş sizi kendine bağlayan bir oyundur.

 

Sekiro: Shadows Die Twice

 

Sekiro: Shadows Die Twice FromSoftware tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One sistemler için geliştirilen bir aksiyon-macera oyunudur. Bu oyunda, bir sürü düşmanı olan bir lordu koruyup kollayan bir savaşçı olarak hayat buluyorsunuz, ayrıca öldüğünüzde tekrardan hemen dirilebiliyorsunuz fakat bir çok fedakarlıklar yapıyorsunuz.  Mükemmel, sürükleyici ve nefes kesen bu oyunu tavsiye ediyoruz.

 

Far Cry New Dawn

 

Far Cry New Dawn, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon-macera birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, Far Cry serisinin bir parçası ve Far Cry 5’in bir anlatımıdır. Ortam, on yıllardan beri zorlayan nükleer savaş sahnelerinin tam tersidir ve bir zamanlar savaştan arta kalan harabe benzeri yerlerdir. Oyunun konusu çıldırmış bir dünyayı evcilleştirmektir. Oyun sizi karakol gibi yerlere yerleştirip görevlendirir ve size yetenekler verir. En başta bu macera dolu oyun size tuhaf gelebilir. Fakat bir süre sonra kendine bağlayan mükemmel bir oyundur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir