«
 1. Anasayfa
 2. facebook
 3. İnstagram kapanan hesabı açma

İnstagram kapanan hesabı açma

instagram kapanan hesabı açma

İnstagram kapanan hesabı açma

İnstagram kapanan hesabı açma, Bende dahil bir çok instagram sayfa sahibinin nedensiz yere mağdur olduğunu söyleye bilirim. Aslında instagram da pek suçlu sayılmaz çünkü instagram ücretsiz herkesin kullana bildiği bir sosyal paylaşım platformu, bu yüzden isteyen herkes saniyeler içerisinde kayıt olabilir. Ciddi anlamda instagramda kapatılması gereken sayfalar ve hesaplar var fakat çoğu zaman instagram hesap kapatma seçimlerini yanlış yapıyor.

İnstagram hesabı/sayfası Neden kapanır

İnstagram da hesabınızın veya sayfanızın kapanma nedenleri vardır buna instagram topluluk kuralları diyoruz, bu kurallar uyulmadığında instagram hesabınız geçici ve ya sonsuza kadar askıya alınır yani kapatılır  gelin hep beraber bakalım nedir bu instagram topluluk kuralları.

Kapanan instagram hesabımı nasıl açarım ?

Kapanan instagram hesabınızı açmanız için zaten size bir seçenek sunuyor fakat sayfanız veya hesabınız yine açılmaz ise bizim yöntemimizi deneye bilirsiniz.

 1. Öncelikle en kolay mail açtığım yer olan mail.com.tr üzerinden rastgele mail açtım. Siz varsa domaini’nize ait mail sunucunuz dan da mail açabilirsiniz.
 2. Daha sonra kapanan hesaplar için form dolduruyoruz.
 3. Hayır diyoruz, ad soyad kısmını rasgele isim yazıyoruz, kullanıcı adımızı ve yeni açtığımız mail adresini yazıyoruz. Ülke kısmını da ben Almanya ve Amerika seçtim.
 4. Daha sonra maile gelen kodu, formda yazdığımız isim ve kullanıcı adımızla beraber kağıda yazıp gönderiyoruz.

Ve bekliyoruz araştırmalarıma göre bu yöntem ile bir çok sayfa açıldı. İnstagram da başka insanlara yada sayfalara para vererek açtırmak yerine bu yöntemi deneyin.

İnstagram topluluk kuralları

 • Gerçek kişilerin gerçek kişiye ait olmayan hesaplardan paylaşılması YASAKTIR.

 • Cinsellik, Çıplak fotoğraf, kan, kötü alışkanlık ve maddeler, mağazalar dışında hayvan satışı YASAKTIR.

 • Spam Halinde Yorum, kişiden bahsetme V.b Davranışlar YASAKTIR.

 • Reçeteli veya reçetesiz ilaç satmak ülkenizde serbest olsa bile instagram’da YASAKTIR.

 • Fiziksel veya sözlü saldırı YASAKTIR.

 • Amaç ve şahız fark etmeksizin birine veya kendinize zarar verdiğiniz içeriklerin paylaşımı kısacası psikoloji bozan veya boza bilme ihtimali olan içeriklerin paylaşılması kesinlikle YASAKTIR.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *