«
  1. Anasayfa
  2. internet
  3. En çok kazandıran link kısaltma siteleri

En çok kazandıran link kısaltma siteleri

CDD53016-1DB4-4682-ADBA-9AB85D4A8690

Link kısaltma sitesi nedir ?

En çok kazandıran link kısaltma siteleri. Çoğu YouTube videolarının açıklamalarında gördüğümüz kısa linklerin ne olduğunu eminin ki herkes merak etmiştir. Ufak bir araştırma yapıldığı takdirde aslında bunların gelir elde etmek için kullanıldıklarını öğreniyoruz hatta internetten para kazanmanın en kolay yolu diyebiliriz. Çalışma sistemi çok basittir X adlı link kısaltma sitesinden bir link kısalttınız diyelim bu kıslattığınız linke biri tıkladığında google veya başka bir arama motorunda değil linki kısalttığınız sitenin kendi bünyesinde açılacaktır ve karşınızda bir sürü faklı içerikte ve türde reklam olacaktır sayfanın bir yerinde genelde sol üst, sağ üst ve ortada oluyor reklamı geç veya linke git yazar. 

Link kıslatma siteleri nasıl çalışır ?

Temel olarak çalışma prensibi siz bir link kısaltırsınız ve bu linki eşe dosta veya YouTube kanalınızdaki bir videonunuz açıklama kısmına yapıştırırsınız ve o linke tıklayan kullanıcılar 5 ile 10 saniye aralığında reklam görürler bu süre dolduğunda reklamı geç dediklerinde asıl siteye yönlendirirler. 

Not: reklam gösterme süresi siteden siteye değişiyor genel olarak 5 saniyedir. 

En çok kazandıran 4 link kısaltma sitesi

1.BcVc

Belkide alanının en iddalı ve en güvenil link kısaltma sitesidir. Ödemelerini sabit belirlediği tarihte gecikme olmadan yapması en büyük avantajlarından biridir. Türkiye trafiğinden gelen ziyaretçileri de yine en çok parayı bu site öder. Ödeme yöntemleri çok esnektir paypal, payoneer ve banka hesabı kullanılır. Ülkemizde paypal kullanılmadığı için en çok tercih edilen yöntem banka hesabıdır.

2. TrLink

Adı gibi yerli bir link kısaltma sitesidir gayet güvenilir ve kazanç oranları yüksektir. 1000 Tıklanma başına yaklaşık olarak 5.57$ veriyor.

3. Adf Ly

Daha yeni yeni yani ilk link kısaltarak para kazanma piyasaya çıktığında ilk bu site hodri meydan diyip ortaya atladı ve piyasanın öncüsü oldu. Fakat artık bu site Türkiye’ye ödedikleri ücreti düşürdüler. Almanya, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa trafiğiniz varsa gözünüz kapalı tercih edin.

4. Link TL

Yine yerli bir link kısaltma sitemiz bir çok kullanıcı yerli olması sebebiyle bu siteyi gözü kapalı tercih ediyor ve 1000 tık başına 6.75$ veriyor fakat son zamanlarda ödemelerini zamanında yapmamakla beraber aksattıyor. Ödemelerin aksaması sizin için problem olmayacaksa tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar