Aşk 101 Işık Kimdir? Kaç Yaşında? Sosyal Medya Hesapları

Öncelikle bildiğiniz gibi gençlik dizisi olarak karışımıza çıkan Netflix yapımı Aşk 101 dizisi seyirciler tarafından çok beğeni topladı. Dizi içerisinde gerek yakışıklı gerekse güzel kadınların rol alması diziyi daha da fazla ilgi odağı yaptı. Peki gelelim sosyal medyada ve dizide ön plana çıkmış Işık karakterini yani gerçek ismiyle İpek Filiz Yazıcı’nın kim olduğuna birlikte bakalım.

Aşk 101 Işık (İpek) Kaç yaşında?

Genç oyuncumuz bir çok hayranını kendine bağladığı aşikar sosyal medya hesaplarında diziden sonra görülen yükselişte ortada. Genç oyucu İpek Filiz Yazıcı 2001 yılında İstanbul’da doğdu. İlk deneyimide 15 yaşında Babam ve Ailesi adlı dizi ile tatdı.

İpek Filiz Yazıcı Fotoğrafları

Birbirinden güzel ve birbirinden çekici oldukça fotoğrafı bulunan Işık karekterinin bazı fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum dilerseniz daha fazlasını aşağıda paylaşacağımız sosyal medya hesaplarından görebilirsiniz. Güzel oyuncunun çocukluk zamanında Tarkan ile fotoğrafı da bulunmaka.

Aşk 101 Işık İpek Filiz Yazıcı gerçek mavi tikli sosyal medya hesapları

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bir çok fenomen olmuş kişinin fan sayfaları açılmakta fakat gerçek hesaplarında genelde mavi tik olacağı için Aşk 101 Işık karakteriyle İpek Filiz Yazıcı’nın sosyal medya hesaplarını sizler için araştırdık ve aşağıya listedik;

İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/ipekkyazici

Twitter Hesabı: https://twitter.com/ipekkyazicii

Merak ettiğiniz diğer sosyal medya hesapları var ise bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir