«
  1. Anasayfa
  2. film
  3. ‘Avengers: Endgame’ Gelecek Hafta Yeni Çekimlerle Sinemalara Geri Dönecek

‘Avengers: Endgame’ Gelecek Hafta Yeni Çekimlerle Sinemalara Geri Dönecek

endgame

Oyunsonunda değil mi? Öyleyse senin için harika haberlerimiz var.

Marvel Studios başkanı Kevin Feige, ComicBook.com ile yaptığı röportajda Avengers: Endgame’in önümüzdeki hafta başlarında sinemaya geri döneceğini – filmin zaten üç saatlik çalışma süresine doymamış olan aç hayranlara sunmak için bonus çekimleri yaptığını doğruladı.

“Bunu yapıyoruz” dedi Feige. “Açıklandı mı bilmiyorum. Ve ne kadar bilmiyorum… Evet, gelecek hafta sonu yapacağız.”

Disney henüz Avengers: Endgame sürümüne resmi bir açıklama yapmadı. Ancak, Endgame’i 2 Temmuz Spider-Man: Far From Home’un ilk çıkışından önce sinemalara geri bırakmak, Marvel Sinematik Evrenin Üçüncü Aşamasındaki son bölüm, stüdyo için akıllıca bir hareket olacaktır.

Dünya çapında 2.743 milyar dolarlık bir gişe hasılatı ile (Box Mojo başına tüm zamanların en yüksek hasılatlı filmi için Avatar’ın hemen altında 2.788 milyar dolardan feragat ederek), Endgame, Marvel’in girişimlerinin en kazançlısı. Elbette, bu halıdan salınacak daha fazla toz var.

Screen Rant ile yapılan ayrı bir röportajda, Feige bunun “uzatılmış bir kesim değil”, “filmin sonunda birkaç yeni şey içeren” bir versiyonunun olduğunu açıkladı. “Filmde kalır ve filmi izlerseniz, kredilerden sonra, silinmiş bir sahne, küçük bir hediye ve birkaç sürpriz olacak” dedi. Tiyatro zincirinin yeniden piyasaya sürülmesi için bir liste Cinemark, yedi dakikalık bonus içeriği ve geç çizgi roman efsanesi Stan Lee’ye bir övgü vaat ediyor.

181 dakika içinde saat süren Endgame orijinal tiyatro sürümü, bir post-credits sahne yoktu. 1970’lerde bir hippi olarak “savaş değil, sevişmek” diye bağırarak, son MCU cameo’su şeklinde Lee’ye bir selam verdi!”

Bilet satışlarıyla ilgili henüz bir bilgi verilmedi. Yakında resmi bir duyuru yapmak için gözlerinizi dört açın ve Endgame’e geri adım atmaya hazırlanın.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *