«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Düğün Yapmak İsteyen Vatandaş Bin Dolar ve Beşi Bir Yerde Hediye Aldı!

Düğün Yapmak İsteyen Vatandaş Bin Dolar ve Beşi Bir Yerde Hediye Aldı!

s-f5a0a21673c40730db0b1ed96bb0df7198550bda

Güzide İstanbul’umuzun kötü durumda olan semtlerinde içerisinde para var olan zarflar dağıtan ve kendisini Robin Hood olarak tanıtan gizemli bir hayırsever, Üsküdar’da dağıttığı zarflardan yararlanan ve “Nişan düğün yapacağım. 3 milyar, 5 milyar da verse iyi olurdu” diyen Vecihe Algül’ün dileğine sessiz kalamadı.

Kimliğini bilmediğimiz bu hayırsever, Algül’e beş adet tam altının kırmızı bir kurdeleye takılı olan beşi bir yerde kolye ve bin dolar ile çikolata gönderdi.

Demirören Haber Ajansı’ndan elde ettiğimiz bilgilere göre, İstanbul’un durumu kötü olan semtlerinde yaşayan – ya da yaşamaya çalışan – vatandaşlara yaptığı yardımlar ile gündeme gelen ve Robin Hood olarak tanıdığımız kimliği belirsiz hayırsever, Üsküdar’ın Kuleli mahallesinde düğün yapmak istediği için Robin Hood’dan yardım isteyen bir vatandaşa yardımını eksik etmedi.

Meşhur Robin Hood, adı belirsiz siyah giyimli bir kadın aracılığı ile Algül’e beş adet tam altının kırmızı kurdeleye takılı olduğu beşi bir yerde kolyeyle içerisinde bin doların yer aldığı zarf ve çikolata gönderdi.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *