IQOS Nedir ?

IQOS Nedir ?

Mayıs 29, 2019 0 Yazar: smtdncr

IQOS Nedir ? İQos tütünü yakmadan 350 derecede buharlaştıran dijital bir tütün buharlaştırıcıdır. Yakma işlemi olmadığından normal sigaraya göre daha az katran ve zifir bulundurmaktadır.

Marlboronın üreticisi Phillip Morris International’ın ürettiği tütün tabanlı buharlaştırıcı iQos elektronik sigara Dünyada ve Ülkemizde satışa sunuluyor.

Nereden ne kadara satın alabilirim

IQOS’u internetten rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Avantajları

Cihazda tüp şeklinde tütün kapsüllerinin kullanılması ve firmanın tütünden vazgeçmemesi elektronik sigara kullanıp tütünün tadını alamayıp bırakanlar için bir avantaj olacaktır.

IQOS ve Normal sigara arasındaki fark nedir ?

Normal sigara 800 dereceye varan bir ısıda tütünü yakıyor ve içinde bulundurduğu zehirleri kolayca vücudumuza aktarmış oluyor. IQos ile bu ısı 350 dereceye kadar düşüyor ve ağızınızda tütünden aromalı buhar çıkıyor.

IQos elektronik  sigara, ikinci nesil buharlaştırıcıya çok benzemektedir ancak kullanım açısından modern elektronik sigaralardan farklılık göstermektedir.

Dilediğiniz gibi kullanın

Nikotin oranını ve aromasını kendiniz belirlediğiniz e-likit yerine, 350 derecede ısıtılan ama yakılmayan küçük Marlboro sigarası şeklindeki gerçek tütünü kullanır. “HeatSticks” olarak adlandırılan minyatür sigaralar, IQos elektronik ısıtma cihazına yerleştirilir ve Marlboro ismi yazılı olan filtre dışarıda bırakılarak kullanıma hazırlanır. Bu kadar özelliğinin yanında bir de  IQos’un eşsiz tasarımı dikkatleri üzerine çekiyor. Sigara elinizde estetik durmuyorken IQos zarif ve teknolojik yapısı sayesinde görünüşünüzü de olumsuz etkilemiyor aksine size estetiklik katıyor.

Kısaca IQOS

Kolay kullanımı sayesinde istediğiniz ayarda istediğiniz şekilde zararsız sigara keyfini size rahatlıkla sunuyor.

⚠️ Uyarı ⚠️

Hiç bir tütün, uyuşturucu gibi sağlığa zararlı maddelerin satışını ve kullanımını desteklemiyor, tavsiye etmiyoruz!

Yukarıda yaptığımız uyarı gibi yine aynı şekilde tekrar ediyoruz. Hiçbir tütün, uyuşturucu ve benzeri insan ve çevresine zararlı maddelerin satılmasını veya kullanılmasını desteklemiyoruz.

Bitcoin Kazanmak için Tıkla

Link Kısaltara Para Kazanmak için Tıkla