IQOS Nedir ?

IQOS Nedir? İQos tütünü yakmadan 350 derecede buharlaştıran dijital bir tütün buharlaştırıcıdır. Yakma işlemi olmadığından normal sigaraya göre daha az katran ve zifir bulundurmaktadır.

Marlboronın üreticisi Phillip Morris International’ın ürettiği tütün tabanlı buharlaştırıcı iQos elektronik sigara Dünyada ve Ülkemizde satışa sunuluyor.

Nereden ne kadara satın alabilirim ?

IQOS’u internet üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ülkemizde resmi olarak IQOS satışı gerçekleştirilmediği için aldığınız siteye güvenmeden alışveriş yapmamalısınız. İyice araştırdıktan sonra siparişinizi vermenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu tarz teknolojik ürünler şakaya gelmez. Her an size zarar verecek bir durum ortaya çıkarabilir. Orijinal ürünü bulana kadar araştırmalısınız. Tüm bu uyarılardan sonra fiyat bilgisi de verelim. IQOS ürünleri 300 TL bandından başlayarak 1000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kendi bütçenize uygun ürünü satın alarak siz de elektronik sigara deneyimini yaşayabilirsiniz.

IQOS’un Diğer Elektronik Sigaralardan Farkı Nedir?

Cihazda tüp şeklinde tütün kapsüllerinin kullanılması ve firmanın tütünden vazgeçmemesi elektronik sigara kullanıp tütünün tadını alamayıp bırakanlar için bir avantaj olacaktır. Eğer siz de sigarayı bırakmaya uğraşan bir kişi iseniz ancak sigaranın verdiği o tattan da vazgeçemiyorsanız IQOS’u kullanarak kendinize yeni bir alternatif oluşturabilirsiniz.

IQOS ve Normal Sigara arasındaki fark nedir ?

Normal sigara 800 dereceye varan bir ısıda tütünü yakıyor ve içinde bulundurduğu zehirleri kolayca vücudumuza aktarmış oluyor. IQos ile bu ısı 350 dereceye kadar düşüyor ve ağızınızda tütünden aromalı buhar çıkıyor.

IQos elektronik  sigara, ikinci nesil buharlaştırıcıya çok benzemektedir ancak kullanım açısından modern elektronik sigaralardan farklılık göstermektedir.

Dilediğiniz Gibi Kullanın!

Nikotin oranını ve aromasını kendiniz belirlediğiniz e-likit yerine, 350 derecede ısıtılan ama yakılmayan küçük Marlboro sigarası şeklindeki gerçek tütünü kullanır. Bunlar “HeatSticks” olarak adlandırılan minyatür sigaralar, IQos elektronik ısıtma cihazına yerleştirilir ve Marlboro ismi yazılı olan filtre dışarıda bırakılarak kullanıma hazırlanır. Bu kadar özelliğinin yanında bir de  IQos’un eşsiz tasarımı dikkatleri üzerine çekiyor. Sigara elinizde estetik durmuyorken IQos zarif ve teknoloji tabanlı yapısı sayesinde görünüşünüzü de olumsuz etkilemiyor aksine size estetiklik katıyor.

Kısaca IQOS

Kolay kullanımı sayesinde istediğiniz ayarda istediğiniz şekilde zararsız sigara keyfini size rahatlıkla sunan bir çeşit elektronik sigaradır. IQOS’u diğer elektronik sigaralardan ayıran en önemli özelliği verdiği hissiyatı oluyor. Siz de IQOS kullanarak hem sigara hissiyatı alabilir hem de sigaranın zararlarından korunabilirsiniz. Elektronik sigara kullanmak, sigarayı bırakmak adına güzel bir adım olabilir.

⚠️ Uyarı ⚠️

Hiçbir tütün, uyuşturucu gibi sağlığa zararlı maddelerin satışını ve kullanımını desteklemiyor, tavsiye etmiyoruz!

Yukarıda yaptığımız uyarı gibi yine aynı şekilde tekrar ediyoruz. Hiçbir tütün, uyuşturucu ve benzeri insan ve çevresine zararlı maddelerin satılmasını veya kullanılmasını desteklemiyoruz.

Bitcoin Kazanmak için Tıkla

Link Kısaltarak Para Kazanmak için Tıkla

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir