Bayi Toplantısı Konusu Nedir? Özeti ve Fragmanı

Başrollerinde Doğu Demirkol, İbrahim Büyükak ve Onur Buldu’nun rol aldığı Bayi Toplantısı 2020 filmi olarak 22 Şubatta vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in yer aldığı film 1 saat 54 dakika sürüyor. Vizyon tarihinde sinemaları dolduran Türk komedi severleri tarafından film hakkında bir çok yorum yapıldı. Filmin sahneleri ve konusu beğenilirken, film eleştirmenleri tarafından da film tam not aldı. 2020 filmi olarak Şubat ayında kendisinden çokça bahsettiren Bayi Toplantısı özel tv kanalları tarafından vizyon sonrasında hemen yayınlandı. Yakında ulusal tv kanallarından da yayınlanması beklenen film her yaştan kişinin seyretmesine uygun olarak kabul gördü. Filmin konusunda hem aksiyon hem de komedi paylaşılırken, filmin kahramanlarının saf yapıları kahramanların her sıkıntının altından kalkmalarını sağlıyor.

Filmin Konusu Hakkında

Filmin konusu film içeriğinde bayi toplantısı için geçen üç günlük süreyi anlatıyor. Üç günlüğüne bayi toplantısına giden üç kişi firmanın kendilerine verdiği tek odada kalmak zorunda kalır. Çok iyi bir takım olan bu üçlü daha sonradan bir tanesinin arkadaşı yüzünden kendilerini bir soygunun içinde bulur. İsimleri Namık, Sadık ve Adem olan bu üç kişi başlarına gelen badireleri atlatmak için büyük bir aksiyonun içinde kendilerini bulur. 2020 filmi olarak eleştirmenlerden tam not alan film, kahkaha garantili filmlerden birisi. Hem güldüren hem de düşündüren bir film olarak arkadaşlığın ve dostluğun da çok kısa bir sürede kurulabileceğini insanlara gösteriyor.

2020 filmi olarak bu yıl vizyona giren bir çok komedi filmi oldu. Komedi filmi son zamanlarda ülkemizde kalite içerikli olarak çekilebilen filmlerden olarak görülüyor. Show Tv’nin vazgeçilmez programı Güldür güldür ekibinden birkaç kişinin de bulunduğu Bayi Toplantısı izle gibi filmlerin Güldür Güldür’ün yayın hayatı ile başlayan bir çok filmi bulunuyor. Bu filmler Fırıncının Karısı, Cici Babam, Can Dostlar, Gamonya: Hayaller Ülkesi, Dedemin Fişi, Olur Olur ve Bizim Köyün Şarkısı Güldür Güldür ekibinin filmleri arasında en çok beğenilenlerin başında sayılabilir. Daha fazla komedi film isteği seyirciden geldikçe Güldür Güldür ekibinden daha fazla filmin gelmesi bekleniyor.

Bayi Toplantısı Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir