Honor’un Yeni TV’si HarmonyOS’u Kullanıyor ve Açılır Bir Kamerası Var

Yeni işletim sistemini açıkladıktan sadece bir gün sonra , Huawei, alt markası olan Honor aracılığıyla çalışan ilk cihazı piyasaya sürdü. Şirket, bir nedenden dolayı açılır kamera bulunan Honor Vision Pro adlı bir akıllı TV başlattı.

TV, 178 derecelik görüş açısına sahip ve 400 nit parlaklığa kadar çıkabilen 4K UHD ekrana sahiptir. Honor Vision Pro’nun çerçevesi sadece 6,9 ​​mm kalınlığında oldukça şık – bu yüzden duvarınıza kolayca sığacak.

Cihaz, yeni bir görüntü işleme ile birlikte gelen Huawei’nin yeni Honghu 818 octa çekirdekli işlemcisi tarafından destekleniyor.motor donanımlı. Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme (HDR), Süper Çözünürlük, Gürültü Azaltma, dinamik kontrast geliştirme, otomatik renk yönetimi ve yerel karartmayı destekler.

Honor’un yeni TV’sinde, OnePlus 7 Pro ve 1080p video kalitesinde arama yapmanızı sağlayan Xiaomi Redmi K20 Pro gibi telefonda olduğu gibi açılır bir kamera da var. Şirket, kameranın yalnızca arama yaparken veya özellikle bir komut verirken açılacağını söyledi.

Honor Vision Pro,  4.799 Yuan’a (yaklaşık 680 $) mal olacak ve pop-up selfie kamerası olmayan standart sürüm 3.999 Yuan’a (yaklaşık 540 $) mal olacak. Şu anda, bu televizyonlar Çin dışında kullanılamayacak. Honor’a küresel mevcudiyet hakkında sorular sorduk ve geri alırsak hikayeyi güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir