Netflix, En Uygun Fiyatlı Paketini Satın Almaya Çıkarıyor

Netflix’in TV’de akışa izin veren mevcut planlarından daha ucuz olacak

Netflix, Hindistan’dan başlayarak yalnızca mobil kullanımlı bir akış planı başlatacağını doğruladı

Netflix, bu yılın başlarında birkaç ülkede bir deneme çalışması yaptıktan sonra , müşterilerin yalnızca mobil bir cihazda içerik yayınlamasına izin veren yeni bir plan sunacağını onayladı. Hindistan’da üçüncü çeyrekte başlatılması planlanan plan, şirketin mevcut aboneliklerinden daha düşük fiyatlı olacak.

Bu öğleden sonra piyasaya yatırımcılara bir mektupta, Netflix mobil tek planı ” Netflix Hindistan’da insanların daha fazla sayıda tanıtmak ve daha fazla Pay TV ARPU bir pazarda işimizi genişletmek için etkili bir yol olacağını söyledi (kullanıcı başına ortalama gelir) düşüktür (5 $altında).”Netflix, finansal sonuçların yanı sıra, şirketin tahmininin işareti olan müşteri büyümesinde büyük bir özlemi ortaya koyan yeni planı açıkladı. ABD’de Net aboneler aslında çeyrek boyunca reddetti. Bu Bayan kısmen fiyat artışlarına atfediliyor, bu yüzden neden ters yönde gidip daha ucuz bir plan yapmıyorsunuz?

Netflix, yalnızca bu planın nihayetinde mümkün olabileceği konusunda, yalnızca “bu planın başlamasından sonra daha fazla şey öğrenmeye devam edeceğini” söylüyor. Netflix’in temel planı, video akışı kalitesini standart tanımlamaya (480p) sınırlıyor, bu yüzden neredeyse kesin daha ucuz bir mobil katmanın aynı kısıtlamaya sahip olacağı.

Belli ki telefonlar burada ele alındı, ancak Netflix’in mobil cihaz tanımı ne kadar ileri gidiyor? Bu abonelik Android tabletlerde veya iPad’de kullanılabilir mi?

Bu plan ABD izleyicileriyle birlikte sunulmuyor, ama hala merak ediyorum: sadece her ay daha az ödeme yapmak veya bir dizüstü bilgisayarda ya da TV’nizde izlemek çok mu önemliyse mobil çalışmaya devam eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir