mi band 4 fiyat

Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarih açıklandı

Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarihini açıklandı

Xiaomi yeni amiral gemisi hakkında çıkış tarihini açıkladı, Uzun süredir Xiaomi’nin Mi Band 3 akıllı bilekliğini kullanıyorum gerek telefonları için gerekse giyile bilir teknolojileri için Xiaomi  firmasını tebrik ediyorum. Xiaomi Mi Band 4 ne zaman çıkacak, Xiaomi Mi Band 4 fiyatı ne kadar olacak ve Xiaomi Mi Band 4 en ucuz nereden ala biliriz bunu öğreneceğiz.

Xiaomi giyilebilir teknoloji alanında oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Şirket özellikle akıllı bileklik alanında çok iyi satış miktarlarına sahip. Geçtiğimiz sene akıllı bileklik pazarında %21’lik bir pazar payı ile pazar da lider olan şirketlerden biri, yeni akıllı bileklik modelleri hakkında ilk açıklamayı yaptı. Xiaomi Mi Band 4 modeliyle ilgili yapılan açıklama Mi Band 4‘ün en kısa sürede çıkacağını açıkladı.

Mi Band 4 bu yıl kullanıcıları ile buluşuyor!

Xiaomi, Mi Band modelleri ile gayet güzel ve tatminkar bir satış miktarlarına ulaşmıştı satış grafikleri adeta tavan yaptı. bitmek bilmez pil ömrü ile birlikte işlevsellik ve fiyat olarak kullanıcıları memnun eden seri, ülkemizde de en çok satılanlar listesinde uzun süredir lider konumda yer alıyor. Bununla birlikte şirket, serinin dördüncü nesil ürünü hakkında ilk resmi açıklamayı yaptı. Yaptıkları açıklamada Mi Band 4 modelinin bu yıl içerisinde dünya genelinde satışa sunulacağını belirten şirket, akıllı bileklik pazarının hızla büyümesini beklediklerini de aktardı.

Şirket ayrıca şu an satışta olan Mi Band 3 modelinin hala çok iyi sattığını söyledi. Bu nedenle yeni modeli tanıtmak için acelesi olmayan şirket, lansman’ı muhtemelen son çeyreklere doğru erteleyecektir. Tasarım ve donanımsal noktalarda bir kaç değişimler beklenen yeni modelin, önümüzdeki birkaç ay içinde gelmesi beklenmiyor.

Mi Band 4 fiyatı ne olacak

Xiaomi Mi Band 4‘ün şuanlık kesin bir fiyat açıklaması yok fakat Aliexpress üzerinden Mi Ban 4’ü yaklaşık olarak 30.89$ – 33.99$ dolara sahip olabilirsiniz. Aliexpress ile Xiaomi Mi Band 4 satın almak için Tıklayın.

Mi Band 4 reklam videosu

Band 4’ün satışlarının yapıldığı Aliexpress Xiaomi Mi Band 4 modelinin tanıtım videosunu yayınladı, işte Mi Band 4’ün tanıtım videosu.

Mi Band 4’ün özlellikleri

Mi Band 4 ile birlikte gelen yeni özelliklerin listesi;

  • Bluetooth 5.0 teknolojisi.
  • 16 bin renk desteği.
  • %39.9 daha büyük ekran.
  • 135 MAh batarya.
  • Müzik değiştirme.
  • ve daha fazlası..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir